Jste zde: MŠ Pohádka » Vybavení

Vybavení mateřské školky

Nábytek

Mateřská škola Pohádka je nově vybavena atestovaným dětským nábytkem převážně od firmy Benjamin přiměřeným věku i potřebám dětí předškolního věku.

Botníky Benjamin Kuchyňka Pohled do třídy

Třídy

Každá třída spolu se sociálním zařízením je laděna do jedné ze základních barev odpovídající pojmenování třídy.

1. třída Čertíci 1. třída Čertíci 1. třída umývárna 2. třída Hastrmánci 2. třída Hastrmánci 2. třída umývárna 3. třída Šmoulíci 3. třída Šmoulíci 3. třída umývárna

Ve velkém prostoru každé třídy je místo pro koutek se šatnami, čímž je usnadněn dítěti vstup mezi vrstevníky, rodičům je dána možnost přímo nahlédnout do života třídy a zároveň se jim zvyšuje příležitost pro komunikaci s učitelkami. V době odpočinku třída slouží i jako ložnice, kde se rozkládají lehátka nebo matrace dětí.

1. třída Čertíci 2. třída Hastrmánci 3. třída Šmoulíci

Nový pavilon

Nové třídy a ostatní prostory v modulové budově jsou laděny do žluté a oranžové barvy a jsou vybaveny také nábytkem firmy Benjamín pro děti od 2 do 4 let.

Umyvárna Sklad lůžkovin Sklad lůžkovin 4. třída Skřítci 4. třída Skřítci 4. třída šatna 5. třída Andílci 5. třída Andílci 5. třída šatna Výdejna jídla

Hračky a pomůcky

Během dne děti mohou vyžít několik koutků rozvíjejících jejich hru, fantazii i tvořivost. Školka je dostatečně vybavena novými hračkami, pomůckami, tělocvičným nářadím a náčiním vybízející k pohybovým aktivitám a nově i interaktivní tabulí.

Moduly na cvičení - Jipas Keramická dílna Kuchyňka

Barevné řešení interiéru jednotlivých tříd potom doplňují výrobky z výtvarných, pracovních a keramických činností dětí, které doplňují „pohádkový svět“ předškolních dětí.

Hřiště

Kolotoče a prolézačky Basketbal Lanovka Rozcestník Pískoviště Houpačky Malé hřiště Velké hřiště Vláček Pirátská loď Mlhoviště Velký hrad